Warona Mdlulwa vs. Svenja Ochsner 02.03.2020

Warona Mdlulwa vs. Svenja Ochsner 02.03.2020 - W25 Potchefstroom - porovnání

ZÁPAS

02.03.20kvalifik.Warona Mdlulwa Svenja Ochsner - nenastoupil(a/i) JAR W25 Potchefstroom tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

- nenastoupil(a/i)

Warona Mdlulwa
JAR
17.02.00, 20 Let






11 758 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
10.02.00, 20 Let




856
21
14 291 $
Svenja Ochsner
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Warona Mdlulwa vs. Svenja Ochsner - Vzájemné zápasy

02.03.20kvalifik.Warona MdlulwaSvenja Ochsner Svenja Ochsner - nenastoupil(a/i) detail zápasuJAR W25 Potchefstroom tvrdý

Warona Mdlulwa - poslední zápasy

JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Marne Dercksen2-6, 1-6 prohradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Chanel Simmonds0-6, 1-6 prohradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Shannon Cox6-4, 6-1 výhradetail zápasu
02.03.20
kvalifik.
vs. Svenja Ochsner Svenja Ochsner - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
France W25 Petit - tvrdý
21.01.20
kvalifik.
vs. Jamilah Snells6-76, 0-6 prohradetail zápasu
France W15 Fort - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Loudmilla Bencheikh1-6, 0-6 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Vanesa Pappa6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
26.11.19
kvalifik.
vs. Nevena Sokovic2-6, 1-6 prohradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Wiktoria Czerny6-2, 0-6, 10-5 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Ana Bianca Mihaila2-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Vickie Trocker6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Guatemala W15 Guatemala - tvrdý
06.11.19
1. kolo
vs. Amandine Cazeaux0-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
28.10.19
kvalifik.
vs. Nasty Surkova6-73, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
21.10.19
kvalifik.
vs. Ana Bianca Mihaila1-6, 5-7 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Nermeen Shawky7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
17.10.19
2. kolo
vs. Constance Sibille2-6, 0-6 prohradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Elizaveta Koklina6-73, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
14.10.19
kvalifik.
vs. Majda Ajradini6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Anita Husaric3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
02.10.19
1. kolo
vs. Anastasia Detiuc0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
12.09.19
1. kolo
vs. Valentyna Ivakhnenko3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Georgia W15 Batumi - tvrdý
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Urszula Nebelska3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea W25 Daegu - tvrdý
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Kanako Morisaki2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea W25 Incheon - tvrdý
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Eunhye Lee2-6, 2-6 prohradetail zápasu
France W25+H Calvi - tvrdý
08.04.19
kvalifik.
vs. Linnea Malmqvist2-6, 0-6 prohradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Benedetta Ivaldi6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
03.04.19
1. kolo
vs. Jil Teichmann0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
08.01.19
1. kolo
vs. Dagmar Dudlakova5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Solarino - koberec
19.11.18
1. kolo
vs. Yulia Sokolovskaya2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Spain Castellon - antuka
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Cristina Mayorova Bakhtina1-6, 1-6 prohradetail zápasu

Svenja Ochsner - poslední zápasy

JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
12.03.20
2. kolo
vs. Daria Mishina6-3, 7-5 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Anastasia Kulikova1-6, 7-66, 6-2 výhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Ntokozo Zungu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
02.03.20
kvalifik.
vs. Warona Mdlulwa- Svenja Ochsner - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.02.20
2. kolo
vs. Dalila Spiteri6-4, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Gabriela Duca6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
29.01.20
1. kolo
vs. Ivonne Cavalle-Reimers3-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.01.20
kvalifik.
vs. Lara Escauriza6-3, 6-4 výhradetail zápasu
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Jillian Louise Roa6-1, 6-1 výhradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Isabella Kruger6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
28.11.19
2. kolo
vs. Noelia Zeballos6-0, 6-71, 2-6 prohradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Anna Klasen6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
21.11.19
2. kolo
vs. Noelia Zeballos0-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Ilinca Dalina Amariei5-7, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. Shiho Akita5-7, 5-7 prohradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Anja Wildgruber6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
31.10.19
2. kolo
vs. Noa Liauw A Fong5-7, 4-6 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Ena Kajevic7-5, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Eliessa Vanlangendonck5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
29.09.19
finále
vs. Maria Timofeeva6-73, 5-7 prohradetail zápasu
28.09.19
semifinále
vs. Fanny Ostlund7-5, 7-64 výhradetail zápasu
27.09.19
čtvrtfinále
vs. Mariana Drazic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
26.09.19
1. kolo
vs. Shavit Kimchi6-3, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
26.09.19
2. kolo
vs. Anja Wildgruber6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
17.09.19
1. kolo
vs. Rina Saigo2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Switzerland W60 Montreux - antuka
04.09.19
1. kolo
vs. Leonie Kung2-6, 1-6 prohradetail zápasu
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Katharina Hering6-3, 6-75, 10-7 výhradetail zápasu
02.09.19
kvalifik.
vs. Andreea Ghitescu6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Switzerland W25 Verbier - antuka
27.08.19
1. kolo
vs. Daria Lodikova1-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Olympe Lancelot0-6, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
<