Nemecko
27.03.01, 23 Let
27.03.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
10.05.01, 22 Let
10.05.01, 22 Let
Paula Prehn vs. Valeriia Sheikina - Vzájemné zápasy
14.04.18 | 1. kolo kval. | Valeriia Sheikina | Paula Prehn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Paula Prehn form & Valeriia Sheikina form
Paula Prehn - poslední zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Linda Prenkovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Deniz Paykoc | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Daria Bondarenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Deniz Paykoc | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Oborina | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Gabriella Akopian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Katja Milas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Brindtha Ramasamy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Kiko Nishizato | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.02.18 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Maria Solnyshkina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Mariella Minetti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Jonna Schroeder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Georgina Groth | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.10.15 kvalifik. | vs. Daria Rakitskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.04.15 2. kolo kval. | vs. Emma Haakansson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.03.15 2. kolo kval. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Valeriia Sheikina - poslední zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Binasa Beslagic | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.17 kvalifik. | vs. Alina Silich | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Adelina Doguzova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Laguza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Vera Tagasheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu |