ZÁPAS
08.11.19 | čtvrtfinále | Tiphanie Lemaitre | Sofia Sewing | 6-6, - skreč | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tiphanie Lemaitre | Sofia Sewing | |
1. podání % | 20/37 (54%) | 38/52 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/20 (55%) | 21/38 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 1/14 (7%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body celkem | 49/89 (55%) | 40/89 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-1 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tiphanie Lemaitre | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Sofia Sewing | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Tiphanie Lemaitre | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Tiphanie Lemaitre | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Tiphanie Lemaitre | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-6 | Sofia Sewing | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tiphanie Lemaitre vs. Sofia Sewing - Vzájemné zápasy
16.11.19 | 2. kolo | Sofia Sewing | Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
08.11.19 | čtvrtfinále | Tiphanie Lemaitre | Sofia Sewing | 6-6, Sofia Sewing - skreč | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
01.10.19 | 1. kolo | Tiphanie Lemaitre | Sofia Sewing | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Norman | tvrdý |
Tiphanie Lemaitre form & Sofia Sewing form
Tiphanie Lemaitre - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Diana Martynov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - antuka | ||||
14.04.24 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - skreč | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Sofia Sewing - poslední zápasy
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - skreč | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
08.06.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
27.04.23 3. kolo | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |