ZÁPAS
09.12.17 | semifinále | Tessah Andrianjafitrimo | Silvia Soler-Espinosa | 7-5, 4-6, 6-2 | Nules | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tessah Andrianjafitrimo | Silvia Soler-Espinosa | |
1. podání % | 71/103 (69%) | 71/107 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/71 (49%) | 38/71 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/32 (59%) | 12/36 (33%) |
Vyhrané break-bally | 9/16 (56%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané body z returnu | 57/107 (53%) | 49/103 (48%) |
Vyhrané body celkem | 111/210 (53%) | 99/210 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tessah Andrianjafitrimo vs. Silvia Soler-Espinosa - Vzájemné zápasy
09.12.17 | semifinále | Tessah Andrianjafitrimo | Silvia Soler-Espinosa | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Nules | antuka |
Tessah Andrianjafitrimo form & Silvia Soler-Espinosa form
Tessah Andrianjafitrimo - poslední zápasy
W50+H Calvi - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - skreč | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
18.05.23 čtvrtfinále | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Silvia Soler-Espinosa - poslední zápasy
Charleston - antuka | ||||
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Melichar | 7-64, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
10.02.19 | vs. Kurumi Nara | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Launceston - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
25.01.19 čtvrtfinále | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Olga Govortsova | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
01.01.19 1. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
31.12.18 kvalifik. | vs. Danielle Lao | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Panova | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Danka Kovinic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
30.08.18 čtvrtfinále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.18 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Barbara Haas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu |