ZÁPAS
19.06.17 | kvalifik. | Sitara Prabhu | Kristin Younes | 6-4, 6-77, 7-5 | Herzlia | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
India
10.01.95, 29 Let
10.01.95, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
05.04.01, 23 Let
05.04.01, 23 Let
Sitara Prabhu vs. Kristin Younes - Vzájemné zápasy
19.06.17 | kvalifik. | Sitara Prabhu | Kristin Younes | 6-4, 6-77, 7-5 | detail zápasu | Herzlia | tvrdý |
Sitara Prabhu form & Kristin Younes form
Sitara Prabhu - poslední zápasy
Sharm El - tvrdý | ||||
02.10.17 kvalifik. | vs. Alicja Zduniak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Pei Hsuan Chen | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | - | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.06.17 2. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.17 1. kolo | vs. Sherry Sherry Ayad Abd Elmalek Wassef | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Catherine Shulman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Kristin Younes | 6-4, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Aimee Tarun | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Noya Ohana | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-0, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo | vs. Camilla Scala | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Kristin Younes - poslední zápasy
W25 Netanya - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Chao-Yi Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 5-7, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Lexington Reed | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Mika Buchnik | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Talya Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Laia Conde Monfort | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Marina Davtyan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Yarden Akler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lara Panfilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu |