ZÁPAS
25.03.18 | 2. kolo kval. | Siqi Cao | Wei Zheng | 6-2, 6-0 | Nanjing | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Siqi Cao | Wei Zheng | |
1. podání % | 24/39 (62%) | 21/45 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/24 (79%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/45 (64%) | 11/39 (28%) |
Vyhrané body celkem | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Siqi Cao | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Wei Zheng | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Siqi Cao | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Wei Zheng | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Siqi Cao | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Wei Zheng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Siqi Cao | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Siqi Cao | 5-2 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Siqi Cao | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Wei Zheng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Siqi Cao | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Wei Zheng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Siqi Cao | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Wei Zheng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
21.04.98, 26 Let
21.04.98, 26 Let
Siqi Cao vs. Wei Zheng - Vzájemné zápasy
25.03.18 | 2. kolo kval. | Siqi Cao | Wei Zheng | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Nanjing | tvrdý |
Siqi Cao form & Wei Zheng form
Siqi Cao - poslední zápasy
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Ho Ka Henrietta Wong | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Xiaochuan Nie | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 3-6, 0-1, - Siqi Cao - skreč | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 2-4, - Siqi Cao - skreč | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 6-73, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Jiayun Zhu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Jia Yi Dong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Mengxin Zhai | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
04.09.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Si Qi Liu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Mei Xu Wu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Lou Brouleau | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Xuliu Sun | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cong Ying Zhao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hengyang - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Wei Zheng - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
21.04.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Nao Phang Ziyi | 7-61, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Elena Michel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Matylda Burylo | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Paola Lopez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Annemarie Lazar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Yifan Sun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Kesmat El Tawil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Anne Marthe Keuya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Xi Luo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shuoran Wang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Liang Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Niehua Tian | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 0-6, 3-6 | detail zápasu |