ZÁPAS
01.07.19 | 1. kolo kval. | Satsuki Takamura | Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | W15 Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Satsuki Takamura vs. Elena Milovanovic - Vzájemné zápasy
08.07.19 | 1. kolo kval. | Satsuki Takamura | Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
01.07.19 | 1. kolo kval. | Satsuki Takamura | Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Satsuki Takamura form & Elena Milovanovic form
Satsuki Takamura - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jovana Babic | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Jelena Lukic | 6-75, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 7-67, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Jelena Lukic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Huliya Esen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Xinyu Wang | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
10.06.18 finále | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 semifinále | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.18 čtvrtfinále | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.18 2. kolo | vs. Katja Milas | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Elena Milovanovic - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Tamira Paszek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.24 finále | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Arabella Koller | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu |