Švajčiarsko
21.12.98, 25 Let
21.12.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Phenomena Radovcic vs. Raluca Georgiana Serban - Vzájemné zápasy
09.06.14 | 1. kolo | Raluca Georgiana Serban | Phenomena Radovcic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Phenomena Radovcic form & Raluca Georgiana Serban form
Phenomena Radovcic - poslední zápasy
Curitiba - antuka | ||||
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Daiana Negreanu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Mathilde Devits | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.06.15 kvalifik. | vs. Sofya Gulnova | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.15 1. kolo | vs. Ines Murta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Danielle Konotoptseva | 6-1, Danielle Konotoptseva - skreč | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo | vs. Alina Mikheeva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Danielle Konotoptseva | 2-6, 4-1, Danielle Konotoptseva - skreč | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo | vs. Ina Kaufinger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Anastasia Kharchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Danielle Konotoptseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Giada Clerici | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.08.14 1. kolo | vs. Pauline Payet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.07.14 kvalifik. | vs. Alexandra Walters | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Ekaterina Tretyak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.14 kvalifik. | vs. Denisa Kulhankova | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.07.14 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.14 kvalifik. | vs. Mara Argyriou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.06.14 kvalifik. | vs. Yulia Georgieva | 6-3, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.14 1. kolo | vs. Lujza Ryskova | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.06.14 2. kolo | vs. Alina Mikheeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Raluca Georgiana Serban - poslední zápasy
Stuttgart - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
06.04.24 finále | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.04.24 semifinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.24 čtvrtfinále | vs. Miriana Tona | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu |