ZÁPAS
02.09.18 | 1. kolo kval. | Panna Udvardy | Julia Stamatova | 6-1, 6-4 | Zagreb | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Panna Udvardy | Julia Stamatova | |
1. podání % | 33/61 (54%) | 30/46 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/33 (76%) | 21/30 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/28 (54%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 21/46 (46%) | 21/61 (34%) |
Vyhrané body celkem | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Panna Udvardy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 5-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Panna Udvardy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 0-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
1-3 | Julia Stamatova | |
0-0, A-40[BP] | ||
2-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Panna Udvardy vs. Julia Stamatova - Vzájemné zápasy
02.09.18 | 1. kolo kval. | Panna Udvardy | Julia Stamatova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Zagreb | antuka |
Panna Udvardy form & Julia Stamatova form
Panna Udvardy - poslední zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Amalia Suciu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Koper - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
05.04.24 semifinále | vs. Jana Fett | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.24 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Luna Ivkovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.24 kvalifik. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Julia Stamatova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.24 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu |