ZÁPAS
27.03.17 | kvalifik. | Olesya Pervushina | Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-1, 7-5 | Santa Margherita | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Olesya Pervushina vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájemné zápasy
27.03.17 | kvalifik. | Olesya Pervushina | Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Olesya Pervushina form & Ekaterine Gorgodze form
Olesya Pervushina - poslední zápasy
Pune - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-711, 4-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liuzhou - tvrdý | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
13.10.17 čtvrtfinále | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.17 1. kolo | vs. Lou Adler | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
07.06.17 3. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.17 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 7-60, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
03.05.17 2. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu | 0-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
27.04.17 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
26.04.17 2. kolo | vs. Freya Christie | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Komola Umarova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
06.04.17 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.04.17 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-5, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.17 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Martina Biagianti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Daniela Hantuchova | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
15.03.17 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |