ZÁPAS
09.05.19 | 2. kolo | Oana Georgeta Simion | Sarah Nikocevic | 6-4, 4-6, 6-3 | W15 Tucepi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oana Georgeta Simion | Sarah Nikocevic | |
1. podání % | 56/95 (59%) | 58/97 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/56 (59%) | 31/58 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/39 (36%) | 15/39 (38%) |
Vyhrané break-bally | 9/13 (69%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 51/97 (53%) | 48/95 (51%) |
Vyhrané body celkem | 98/192 (51%) | 94/192 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Oana Georgeta Simion | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 1-3 | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oana Georgeta Simion | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Oana Georgeta Simion | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Oana Georgeta Simion | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oana Georgeta Simion | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Sarah Nikocevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
14.04.00, 24 Let
14.04.00, 24 Let
Oana Georgeta Simion vs. Sarah Nikocevic - Vzájemné zápasy
09.05.19 | 2. kolo | Oana Georgeta Simion | Sarah Nikocevic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | W15 Tucepi | antuka |
Oana Georgeta Simion form & Sarah Nikocevic form
Oana Georgeta Simion - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - skreč | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Sarah Nikocevic - poslední zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Irma Ustavdic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Greta Carbone | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Aubane Droguet | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 1-0, Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Vasiliki Karvouni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Anna Arkadianou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Selina Pichler | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Kimmy A. Guerin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Silvia Njiric | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | Jana Bojovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-4, 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Katja Milas | 2-6, 5-7 | detail zápasu |