ZÁPAS
27.03.17 | 1. kolo kval. | Naima Karamoko | Barbara Dessolis | 6-2, 4-6, 6-3 | Santa Margherita | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
21.09.01, 22 Let
10 605 $
21.09.01, 22 Let
10 605 $
Naima Karamoko vs. Barbara Dessolis - Vzájemné zápasy
27.03.17 | 1. kolo kval. | Naima Karamoko | Barbara Dessolis | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Naima Karamoko form & Barbara Dessolis form
Naima Karamoko - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - skreč | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Corinne Cornaz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Severine Deppner | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Barbara Dessolis - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Drohomyretska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-5, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Fernanda Astete | 6-0, 3-1, Fernanda Astete - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 7-64, 3-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 6-3, 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Chiara Talleri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-0 | detail zápasu |