Chorvátsko
29.06.93, 30 Let
29.06.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Katja Milas vs. Maelys Bougrat - Vzájemné zápasy
12.05.18 | 1. kolo kval. | Maelys Bougrat | Katja Milas | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Katja Milas form & Maelys Bougrat form
Katja Milas - poslední zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Anna Popescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
19.07.18 čtvrtfinále | vs. Betina Stummer | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 2-0, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Eva Nyikos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Cato Tangkau | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Valentina Ivanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
22.06.18 semifinále | vs. Nicole Nadel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Lina Glushko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.18 čtvrtfinále | vs. Shelly Bereznyak | Shelly Bereznyak - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo | vs. Maayan Sela | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Satsuki Takamura | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Sarah Nikocevic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 0-3, - Katja Milas - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.13 1. kolo kval. | vs. Alessia Piran | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Maelys Bougrat - poslední zápasy
W35 Bujumbura - antuka | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Merel Hoedt | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Preksha Ramesh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-3, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
02.07.23 2. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu |