INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nora Niedmers vs. Lea Boskovic - Vzájemné zápasy
07.03.18 | 1. kolo | Lea Boskovic | Nora Niedmers | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
31.01.18 | 1. kolo | Lea Boskovic | Nora Niedmers | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Nora Niedmers form & Lea Boskovic form
Nora Niedmers - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.12.18 semifinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 čtvrtfinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.18 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | - | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Lea Boskovic - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu |