ZÁPAS
03.07.17 | 1. kolo kval. | Klara Hajkova | Cindy Castille | 6-4, 6-3 | Darmstadt | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
16.04.99, 25 Let
16.04.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
28.06.98, 25 Let
28.06.98, 25 Let
Klara Hajkova vs. Cindy Castille - Vzájemné zápasy
03.07.17 | 1. kolo kval. | Klara Hajkova | Cindy Castille | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Darmstadt | antuka |
Klara Hajkova form & Cindy Castille form
Klara Hajkova - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 7-5, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lilla Plasek | 2-2, - Klara Hajkova - skreč | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-72, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Lou Brouleau | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Maria Santos | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Montemor - tvrdý | ||||
27.05.19 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Elin Vilen | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.19 kvalifik. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Monika Svobodova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Cindy Castille - poslední zápasy
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 2-6, 7-61, 11-9 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Katerina Brozova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Livia Kraus | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Alexa Bortles | 6-71, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Kowall | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. M'Balia Bangoura | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Laura Heinrichs | 7-66, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.04.17 kvalifik. | vs. Luminita Tutunaru | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Annalisa Molino | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Kseniia Bekker | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-78, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Kristina Ostojic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.03.17 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.17 1. kolo | vs. Emmanouela Antonakis | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.02.17 2. kolo | vs. Ana Vrljic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.02.17 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.17 kvalifik. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.02.17 kvalifik. | vs. Paulina Czarnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-4 | detail zápasu |