ZÁPAS
30.08.18 | 2. kolo | Katerina Vankova | Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | Ricany | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Katerina Vankova | Karolina Vlckova | |
1. podání % | 51/61 (84%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/51 (65%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 1/10 (10%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/47 (62%) | 27/61 (44%) |
Vyhrané body celkem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katerina Vankova | 1-0 | |
Katerina Vankova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Katerina Vankova | 3-0 | |
4-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
4-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Katerina Vankova | 0-0 | |
Katerina Vankova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katerina Vankova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katerina Vankova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Katerina Vankova | 3-3 | |
0-0, A-40 | ||
4-3 | Karolina Vlckova | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-3 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Katerina Vankova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
17.10.00, 23 Let
15 091 $
17.10.00, 23 Let
15 091 $
Katerina Vankova vs. Karolina Vlckova - Vzájemné zápasy
30.08.18 | 2. kolo | Katerina Vankova | Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Ricany | antuka |
Katerina Vankova form & Karolina Vlckova form
Katerina Vankova - poslední zápasy
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.09.18 semifinále | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-2, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Petra Januskova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
01.09.18 semifinále | vs. Julyette Steur | 0-2, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
31.08.18 čtvrtfinále | vs. Diana Sumova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Sabina Machalova | - | detail zápasu | |
16.07.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Johana Markova | 1-5, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Gabriela Pantuckova | 0-3, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Alexandra Silna | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Barbora Pokorna | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Anna Bondar | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
11.05.18 semifinále | vs. Aneta Kladivova | 4-6, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
10.05.18 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.18 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Fanni Gecsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Camila Giangreco Campiz | 5-7, 0-1, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
16.03.18 čtvrtfinále | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Karolina Vlckova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-0, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Birkevold | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | detail zápasu |