ZÁPAS
18.02.18 | 1. kolo kval. | Iva Primorac | Tereza Mihalikova | 7-63, 7-60 | Altenkirchen | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Iva Primorac vs. Tereza Mihalikova - Vzájemné zápasy
18.02.18 | 1. kolo kval. | Iva Primorac | Tereza Mihalikova | 7-63, 7-60 | detail zápasu | Altenkirchen | koberec |
Iva Primorac form & Tereza Mihalikova form
Iva Primorac - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Tereza Mihalikova - poslední zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - skreč | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
02.04.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
29.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | detail zápasu |