ZÁPAS
20.02.18 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Daniella Dimitrova | 6-0, 6-4 | Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Irene Burillo Escorihuela | Daniella Dimitrova | |
1. podání % | 22/42 (52%) | 29/54 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/22 (68%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 33/54 (61%) | 18/42 (43%) |
Vyhrané body celkem | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irene Burillo Escorihuela | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irene Burillo Escorihuela | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Irene Burillo Escorihuela | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irene Burillo Escorihuela | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-3 | Daniella Dimitrova | |
1-4 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irene Burillo Escorihuela | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Irene Burillo Escorihuela | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
21.01.02, 22 Let
21.01.02, 22 Let
Irene Burillo Escorihuela vs. Daniella Dimitrova - Vzájemné zápasy
20.02.18 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Daniella Dimitrova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Palmanova | antuka |
Irene Burillo Escorihuela form & Daniella Dimitrova form
Irene Burillo Escorihuela - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Chiasso - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
13.04.24 semifinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 1-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
31.03.24 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
15.02.24 čtvrtfinále | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Daniella Dimitrova - poslední zápasy
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Marina De Diego Quinones | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.20 2. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.01.20 2. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Oceane Babel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Anna Pribylova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.18 kvalifik. | vs. Ella Taylor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.18 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Snehadevi S Reddy | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Alba Pedrero Galindo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Nikol Dobrilova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 5-7, 4-6 | detail zápasu |