ZÁPAS
18.06.19 | kvalifik. | Dami Lee | Seon Young Um | 6-3, 4-6, 10-5 | W15 Gimcheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dami Lee | Seon Young Um | |
1. podání % | 39/63 (62%) | 52/79 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/39 (59%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/24 (50%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 38/79 (48%) | 28/63 (44%) |
Vyhrané body celkem | 73/142 (51%) | 69/142 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Seon Young Um | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dami Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Seon Young Um | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dami Lee | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Seon Young Um | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dami Lee | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Seon Young Um | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dami Lee | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Seon Young Um | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Dami Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Seon Young Um | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dami Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Seon Young Um | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dami Lee | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Seon Young Um | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dami Lee | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Seon Young Um | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Seon Young Um | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 7-2, 7-3, 7-4, 8-4, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
Kórea
17.07.99, 24 Let
17.07.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
07.02.98, 26 Let
07.02.98, 26 Let
Dami Lee vs. Seon Young Um - Vzájemné zápasy
18.06.19 | kvalifik. | Dami Lee | Seon Young Um | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | W15 Gimcheon | tvrdý |
Dami Lee form & Seon Young Um form
Dami Lee - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Eunyeong Park | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Eun Ji Lee | 1-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Yesung Choo | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Woojeong Yang | 6-1, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Yuyun Chen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Sun Min Ha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 5-7, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. A Young Jang | 4-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Haram Kim | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. So-Ra Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Sumin Kim | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sebin Eom | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Sun Min Ha | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Seora Min | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Eunji Lee (2001) | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 6-1, 2-6, 16-14 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Seon Young Um - poslední zápasy
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 4-6, - Seon Young Um - skreč | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Dami Lee | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Jeongyun Lee | 6-1, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
12.05.19 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Mijeong Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.18 kvalifik. | vs. Seunghyun Lee | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Han Byeol Lee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Chae Hyun Sim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
02.09.16 2. kolo | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.16 1. kolo | vs. Sumin Kim | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Han Byeol Lee | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Le Seul Kim | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Ji-Hee Lee | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Karina Kristina Vyrlan | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Seung-Yeon Hong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-3, 1-0, Subin Park - skreč | detail zápasu |