INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Deborah Chiesa vs. Chiara Scholl - Vzájemné zápasy
19.10.22 | 1. kolo | Deborah Chiesa | Chiara Scholl | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
25.10.18 | 2. kolo | Chiara Scholl | Deborah Chiesa | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Deborah Chiesa form & Chiara Scholl form
Deborah Chiesa - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-0, 3-0, Lina Gjorcheska - skreč | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Chiara Scholl - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |