Turecko
10.10.02, 21 Let
31 635 $
10.10.02, 21 Let
31 635 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Doga Turkmen vs. Bianca Behulova - Vzájemné zápasy
20.09.18 | 2. kolo | Bianca Behulova | Doga Turkmen | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Doga Turkmen form & Bianca Behulova form
Doga Turkmen - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Benedetta Ortenzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Siri Nyberg | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Bianca Behulova - poslední zápasy
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Anet Angelika Koskel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-3, 4-6, 0-1, - Bianca Behulova - skreč | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-74, 0-3, - Bianca Behulova - skreč | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 6-3, 15-13 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Hina Inoue | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Celine Naef | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 0-6, 12-10 | detail zápasu |