Nemecko
09.04.98, 26 Let
09.04.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
19.06.97, 26 Let
19.06.97, 26 Let
Darina Mueller vs. Aurore Felsenhart - Vzájemné zápasy
25.02.18 | 2. kolo kval. | Aurore Felsenhart | Darina Mueller | 6-74, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Darina Mueller form & Aurore Felsenhart form
Darina Mueller - poslední zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Nour Gueblaoui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Corroios Seixal - tvrdý | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Kondratowicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Aurore Felsenhart | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.02.18 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Sarra Ata | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Grippo | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Anne Knuettel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Femke Van Diemen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Engis - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Chantraine | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Nuernberg - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Vivien Klein | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Veronica Napolitano | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Karolina Snita | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Erika Vogelsang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Chiara Quattrone | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.14 kvalifik. | vs. Nicola George | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.14 1. kolo kval. | vs. Felicitas Runkel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Grace Maleka Mpassy-Nzoumba | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Aurore Felsenhart - poslední zápasy
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Laura Palumbo | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Amber Washington | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Montemor O - tvrdý | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 4-3, Laetitia Pulchartova - skreč | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Syuzen Afifi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santarem - tvrdý | ||||
02.09.18 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Darina Mueller | 6-74, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.01.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 0-6 | detail zápasu |