ZÁPAS
09.08.18 | 2. kolo | Anna Zaja | Daniela Seguel | 6-4, 6-2 | Hechingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Zaja | Daniela Seguel | |
1. podání % | 34/52 (65%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/34 (74%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/18 (44%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/44 (55%) | 19/52 (37%) |
Vyhrané body celkem | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Zaja | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Daniela Seguel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Zaja | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Daniela Seguel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Zaja | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Daniela Seguel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Zaja | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Daniela Seguel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Zaja | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Daniela Seguel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anna Zaja | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Daniela Seguel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Zaja | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Anna Zaja | 3-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Anna Zaja | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Daniela Seguel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Zaja | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Anna Zaja | 5-2 | |
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Zaja vs. Daniela Seguel - Vzájemné zápasy
09.08.18 | 2. kolo | Anna Zaja | Daniela Seguel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Hechingen | antuka |
13.09.17 | 1. kolo | Daniela Seguel | Anna Zaja | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Biarritz | antuka |
Anna Zaja form & Daniela Seguel form
Anna Zaja - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Daniela Seguel - poslední zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
13.04.24 | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.24 | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.24 | vs. Camila Romero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.24 | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 | vs. Andrea Gamiz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - skreč | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu |