ZÁPAS
18.09.17 | 2. kolo kval. | Anastasiya Vasylyeva | Marine Partaud | 1-6, 6-2, 6-4 | Saint Malo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasiya Vasylyeva vs. Marine Partaud - Vzájemné zápasy
18.09.17 | 2. kolo kval. | Anastasiya Vasylyeva | Marine Partaud | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Saint Malo | antuka |
Anastasiya Vasylyeva form & Marine Partaud form
Anastasiya Vasylyeva - poslední zápasy
Horb - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.18 kvalifik. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
18.05.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.04.18 čtvrtfinále | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.18 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.18 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.03.18 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 1. kolo | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.18 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Marine Partaud - poslední zápasy
W35 Mosquera - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Boca - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Melany Solange Krywoj | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - skreč | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | detail zápasu |