Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova

Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - Fergana - porovnání

ZÁPAS

18.06.18fináleAnastasia Frolova/Ekaterina Yashina Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova 6-1, 7-64 Uzbekistan Fergana tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

7-64

Anastasia Frolova
Rusko
21.06.94, 25 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
29.09.00, 19 Let







Sofya Lansere
Ekaterina Yashina
Rusko
06.08.93, 26 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Rusko
28.08.01, 18 Let




Kamilla Rakhimova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - Vzájemné zápasy

18.06.18fináleAnastasia Frolova/Ekaterina YashinaSofya Lansere/Kamilla Rakhimova6-1, 7-64 detail zápasuUzbekistan Fergana tvrdý

Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina - poslední zápasy

Belarus Minsk - tvrdý I.
05.11.18
čtvrtfinále
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich5-7, 6-3, 11-13 prohradetail zápasu
05.11.18
1. kolo
vs. Yuliya Hatouka/Daria Kruzhkova6-4, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
18.06.18
finále
vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova6-1, 7-64 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova/Valeriya Zeleva6-1, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
18.06.18
čtvrtfinále
vs. Varvara Flink/Valeriya Strakhova7-65, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.18
semifinále
vs. Ilona Kremen/Daria Kruzhkova6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Uzbekistan Karshi - tvrdý
24.04.17
1. kolo
vs. Valeria Savinykh/Yana Sizikova1-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
24.04.17
čtvrtfinále
vs. Albina Khabibulina/Alina Silich2-6, 6-3, 3-10 prohradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
07.11.16
1. kolo
vs. Anastasia Gasanova/Justyna Jegiolka6-3, 2-6, 10-4 výhradetail zápasu
07.11.16
čtvrtfinále
vs. Anna Kalinskaya/Nika Shytkouskaya4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
22.02.16
1. kolo
vs. Anastasiya Komardina/Nina Stojanovic4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
09.11.15
čtvrtfinále
vs. Sofia Kvatsabaia/Valeriya Strakhova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
09.11.15
finále
vs. Basak Eraydin/Veronika Kudermetova3-6, 1-6 prohradetail zápasu
09.11.15
semifinále
vs. Ekaterine Gorgodze/Anastasiya Vasylyeva7-5, 6-4 výhradetail zápasu
09.11.15
1. kolo
vs. Ulyana Grib/Nika Shytkouskaya6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Saint Petersburg - antuka
17.08.15
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova/Anna Pribylova6-3, 2-6, 10-4 výhradetail zápasu
17.08.15
čtvrtfinále
vs. Carolin Daniels/Lidziya Marozava4-6, 4-6 prohradetail zápasu

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
29.02.20
finále
vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
28.02.20
semifinále
vs. Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba/Taisya Pachkaleva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Irina Fetecau/Daria Kruzhkova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Yuliya Hatouka7-67, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W60 Meitar - tvrdý
09.09.19
finále
vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Yuval Keren/Darya Shvartsmann6-1, 6-1 výhradetail zápasu
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Vivian Heisen/Katharina Hobgarski4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova4-6, 7-63, 8-10 prohradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
France W100 Contrexeville - antuka
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
08.07.19
1. kolo
vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W60+H Stare - antuka
17.06.19
1. kolo
vs. Laura-Ioana Paar/Anastasia Zarycka7-5, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.19
semifinále
vs. Kyoka Okamura/Dejana Radanovic3-6, 6-2, 9-11 prohradetail zápasu
17.06.19
čtvrtfinále
vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
Uzbekistan W25 Andijan - tvrdý
22.04.19
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova/Shalimar Talbi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
18.06.18
semifinále
vs. Riya Bhatia/Ksenia Palkina5-7, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Rutuja Bhosale/Anna Morgina6-2, 7-64 výhradetail zápasu
18.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Iakovleva/Sadafmoh Tolibova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
18.06.18
finále
vs. Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina1-6, 6-74 prohradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
12.03.18
1. kolo
vs. Polina Golubovskaya/Ekaterina Yashina6-2, 6-4 výhradetail zápasu
12.03.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Kharitonova/Daria Nazarkina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
26.02.18
semifinále
vs. Olga Doroshina/Daria Kruzhkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Polina Bakhmutkina/Polina Golubovskaya4-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.18
čtvrtfinále
vs. Valeriya Pogrebnyak/Ekaterina Yashina6-75, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
<