INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anastasiya Vasylyeva vs. Amina Anshba - Vzájemné zápasy
19.10.17 | 2. kolo | Amina Anshba | Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 4-1, Amina Anshba - skreč | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Anastasiya Vasylyeva form & Amina Anshba form
Anastasiya Vasylyeva - poslední zápasy
Horb - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.18 kvalifik. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
18.05.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.04.18 čtvrtfinále | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.18 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.18 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.03.18 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 1. kolo | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.18 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Amina Anshba - poslední zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu |