ZÁPAS
06.07.18 | čtvrtfinále | Aliona Bolsova | Mari Osaka | 6-1, 6-4 | Denain | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aliona Bolsova | Mari Osaka | |
1. podání % | 38/54 (70%) | 32/60 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/38 (58%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 36/60 (60%) | 23/54 (43%) |
Vyhrané body celkem | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Aliona Bolsova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mari Osaka | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aliona Bolsova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Mari Osaka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliona Bolsova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Mari Osaka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Bolsova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mari Osaka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliona Bolsova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Mari Osaka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Bolsova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Mari Osaka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-3 | Mari Osaka | |
3-3 | Mari Osaka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Bolsova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Mari Osaka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-4 | Mari Osaka | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aliona Bolsova vs. Mari Osaka - Vzájemné zápasy
06.07.18 | čtvrtfinále | Aliona Bolsova | Mari Osaka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Denain | antuka |
Aliona Bolsova form & Mari Osaka form
Aliona Bolsova - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
13.07.23 čtvrtfinále | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Mari Osaka - poslední zápasy
W60 Rome - tvrdý | ||||
25.01.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Hamner | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Rancho - tvrdý | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Emina Bektas | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Tara Moore | 7-5, 3-0, Tara Moore - skreč | detail zápasu | |
W100 Nicholasville - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Peyton Stearns | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Midland - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 7-65, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Vero - antuka | ||||
24.01.20 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Dasha Ivanova | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Charlotte Chavatipon | 1-6, 7-69, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Houston - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Caty McNally | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hilton - antuka | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Marina Melnikova | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Kylie Collins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Lucie Wargnier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Caroline Werner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Mandy Minella | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-2 | detail zápasu |