ZÁPAS
04.03.20 | 1. kolo | Stepan Pecak | Evgenii Tiurnev | 6-5, - skreč | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Stepan Pecak | Evgenii Tiurnev | |
1. podání % | 29/41 (71%) | 24/36 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 17/24 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/12 (50%) | 7/12 (58%) |
Vyhrané break-bally | 1/3 (33%) | 0/7 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 12/36 (33%) | 15/41 (37%) |
Vyhrané body celkem | 38/77 (49%) | 39/77 (51%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Stepan Pecak | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stepan Pecak | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Stepan Pecak | 2-2 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
2-3 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Stepan Pecak | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Stepan Pecak | 4-4 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Stepan Pecak | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Evgenii Tiurnev | |
0-0 | ||
- skreč |
Česká republika
21.06.00, 23 Let
21.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Stepan Pecak vs. Evgenii Tiurnev - Vzájemné zápasy
04.03.20 | 1. kolo | Stepan Pecak | Evgenii Tiurnev | 6-5, Evgenii Tiurnev - skreč | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Stepan Pecak form & Evgenii Tiurnev form
Stepan Pecak - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Gabriele Piraino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ilias Hirani Worthington | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Noah Gabriel | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Matteo Rocci | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Verno | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Artur Martsinkevich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Philippe Renard | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 1-6, 6-2, 12-14 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Bretislav Lukas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Jermar | 5-7, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Schmitz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-4, 1-6, 10-2 | detail zápasu |
Evgenii Tiurnev - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - skreč | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | Denys Klok - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Justin Engel | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu |