ZÁPAS
13.10.19 | 2. kolo kval. | Simon Beaupain | Maxim Turyev | 6-4, 6-0 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
18.09.00, 23 Let
18.09.00, 23 Let
Simon Beaupain vs. Maxim Turyev - Vzájemné zápasy
13.10.19 | 2. kolo kval. | Simon Beaupain | Maxim Turyev | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Simon Beaupain form & Maxim Turyev form
Simon Beaupain - poslední zápasy
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Omni Kumar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Rocco Piatti | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Federico Cina | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Cyril Vandermeersch | 6-76, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-3, 6-74, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Peter Buldorini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Milos Karol | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Fred Simonsson | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Christoph Negritu | 4-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Petr Brunclik | 6-4, 7-611 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Romain Faucon | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Maxim Turyev - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pau Fanlo Munuera | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Enrico Becuzzi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Sebastian Defilippis | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Guillermo Tendero Ramirez | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 2-6, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Adam Nagoudi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Matarredona Valor | 6-79, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Adham Gaber | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F30 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bombara | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F23 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hastings | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Marouan Ferchichi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Paolo Dagnino | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Andrei Levine | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Khalil Boudjadi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Oleg Besednikov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 4-6, 1-6 | detail zápasu |