ZÁPAS
21.09.17 | 2. kolo | Daniel Munoz-De La Nava | Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-1, 6-4 | Spain F30 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniel Munoz-De La Nava | Sergio Gutierrez-Ferrol | |
1. podání % | 39/52 (75%) | 26/51 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/39 (77%) | 21/26 (81%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/13 (46%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/51 (47%) | 16/52 (31%) |
Vyhrané body celkem | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 2 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniel Munoz-De La Nava vs. Sergio Gutierrez-Ferrol - Vzájemné zápasy
21.09.17 | 2. kolo | Daniel Munoz-De La Nava | Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Spain F30 | antuka |
30.04.12 | kvalifik. | Daniel Munoz-De La Nava | Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Estoril | antuka |
Daniel Munoz-De La Nava form & Sergio Gutierrez-Ferrol form
Daniel Munoz-De La Nava - poslední zápasy
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Taro Daniel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 5-7, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-2, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Hugo Nys | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
22.09.18 semifinále | vs. Gonzalo Lama | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.18 čtvrtfinále | vs. Nam Hoang Ly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 1-0, Pol Martin Tiffon - skreč | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Andrej Martin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Padova Challenger - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Federico Gaio | 7-60, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Filip Horansky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Mestre Challenger - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 7-64, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Juan Carlos Saez | 6-1, 4-6, 3-4, - Daniel Munoz-De La Nava - skreč | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-0, 6-75, 7-65 | detail zápasu |
Sergio Gutierrez-Ferrol - poslední zápasy
Roja de - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.19 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Ismael Carrero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Orlando Luz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Rosol | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 0-1, - Sergio Gutierrez-Ferrol - skreč | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
11.04.19 3. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.19 2. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 6-4, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Jurgen Melzer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo | vs. Jan Choinski | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
08.01.19 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
31.12.18 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Filippo Baldi | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Florence Challenger - antuka | ||||
05.10.18 čtvrtfinále | vs. Marco Trungelliti | 7-63, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Daniel Gimeno-Traver | 7-5, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu |