ZÁPAS
14.03.17 | 1. kolo | Sebastian Fanselow | Fred Simonsson | 7-5, 6-3 | USA F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sebastian Fanselow | Fred Simonsson | |
1. podání % | 35/52 (67%) | 43/78 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/35 (74%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané break-bally | 4/15 (27%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/78 (44%) | 16/52 (31%) |
Vyhrané body celkem | 70/130 (54%) | 60/130 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 10 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sebastian Fanselow vs. Fred Simonsson - Vzájemné zápasy
14.03.17 | 1. kolo | Sebastian Fanselow | Fred Simonsson | 7-5, 6-3 | detail zápasu | USA F10 | tvrdý |
Sebastian Fanselow form & Fred Simonsson form
Sebastian Fanselow - poslední zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
08.04.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.24 finále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Max Hans Rehberg | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Martyn Pawelski | 6-74, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. David Poljak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Adria Soriano Barrera | 6-70, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. George Loffhagen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Tennys Sandgren | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. William Grant | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Learner Tien | 7-64, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Trevor Svajda | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 6-2, Jaime Faria - skreč | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Fred Simonsson - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. William Grant | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-0, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Safonov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Simon Beaupain | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 1-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Jacopo Bilardo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-2, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Christophe Pognon | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Jeiden Saidizand | 6-3, 3-0, Jeiden Saidizand - skreč | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |