ZÁPAS
14.08.18 | 2. kolo | Ryota Tanuma | Ku Keon Kang | 7-5, 7-64 | Korea F4 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ryota Tanuma | Ku Keon Kang | |
1. podání % | 33/73 (45%) | 56/80 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/33 (85%) | 32/56 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/40 (45%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 37/80 (46%) | 27/73 (37%) |
Vyhrané body celkem | 83/153 (54%) | 70/153 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ku Keon Kang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ku Keon Kang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Ku Keon Kang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Ku Keon Kang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ryota Tanuma | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Ku Keon Kang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Ku Keon Kang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-5 | Ku Keon Kang | |
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ku Keon Kang | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ku Keon Kang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ku Keon Kang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ku Keon Kang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Ku Keon Kang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Ku Keon Kang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Ku Keon Kang | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
02.01.97, 27 Let
02.01.97, 27 Let
Ryota Tanuma vs. Ku Keon Kang - Vzájemné zápasy
14.08.18 | 2. kolo | Ryota Tanuma | Ku Keon Kang | 7-5, 7-64 | detail zápasu | Korea F4 | tvrdý |
Ryota Tanuma form & Ku Keon Kang form
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Ku Keon Kang - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Dong Ju Kim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Young Seok Lee | - Ku Keon Kang - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jinseok Yoo | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Ki Bum Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Jinseok Yoo | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Woong Choi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Seokhyeon Chu | 2-1, - Ku Keon Kang - skreč | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 3-6, 6-1, 6-1, Timothy Gray - skreč | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Seon Yong Han | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Hyowon Hwang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Yani Kimon Doumanis | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Dalwinder Singh | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Alex Hunt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Liran Chen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Akash Nandwal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Tae-Woo Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Cheong Hwi Kim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Jung-Woong Na | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 6-1 | detail zápasu |