ZÁPAS
25.08.20 | 1. kolo | Riccardo Balzerani | Alexander Erler | 6-3, 6-0 | M15 Anif | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Riccardo Balzerani | Alexander Erler | |
1. podání % | 21/40 (53%) | 25/54 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/21 (76%) | 18/25 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 6/29 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkem | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dvojchyby | 4 | 10 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Riccardo Balzerani | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Riccardo Balzerani | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Riccardo Balzerani | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Riccardo Balzerani | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Riccardo Balzerani | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Riccardo Balzerani | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Riccardo Balzerani | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Riccardo Balzerani | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Riccardo Balzerani vs. Alexander Erler - Vzájemné zápasy
25.08.20 | 1. kolo | Riccardo Balzerani | Alexander Erler | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Anif | antuka |
Riccardo Balzerani form & Alexander Erler form
Riccardo Balzerani - poslední zápasy
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Fausto Tabacco | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Filippo Romano | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
16.06.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-76, 6-71 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Rita | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-1, 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-1, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.05.23 finále | vs. Matyas Fuele | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.05.23 semifinále | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Gima | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-1, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Mirko Martinez | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.23 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 7-64, 6-2 | detail zápasu |
Alexander Erler - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |