ZÁPAS
23.08.19 | čtvrtfinále | Renta Tokuda | Haadin Bava | 6-4, 6-3 | M15 Jakarta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Renta Tokuda | Haadin Bava | |
1. podání % | 33/58 (57%) | 33/70 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/33 (73%) | 25/33 (76%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/25 (80%) | 16/37 (43%) |
Vyhrané break-bally | 2/7 (29%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/70 (41%) | 14/58 (24%) |
Vyhrané body celkem | 73/128 (57%) | 55/128 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esa | 4 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Renta Tokuda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Haadin Bava | |
0-0, 0-15 | ||
Renta Tokuda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Haadin Bava | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Renta Tokuda | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Haadin Bava | |
Renta Tokuda | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Haadin Bava | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Renta Tokuda | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-4 | Haadin Bava | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-4 |
2 | ||
Renta Tokuda | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Haadin Bava | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Renta Tokuda | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Haadin Bava | |
Renta Tokuda | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-2 | Haadin Bava | |
0-0 | ||
Renta Tokuda | 3-3 | |
4-3 | Haadin Bava | |
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Renta Tokuda vs. Haadin Bava - Vzájemné zápasy
23.08.19 | čtvrtfinále | Renta Tokuda | Haadin Bava | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Jakarta | tvrdý |
Renta Tokuda form & Haadin Bava form
Renta Tokuda - poslední zápasy
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 5-6, - Renta Tokuda - skreč | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ray Ho | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Michael Shaw | 3-6, - Renta Tokuda - skreč | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
06.08.23 finále | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Jose Statham | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 1-6, - Renta Tokuda - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yunseong Chung | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jake Delaney | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
08.04.23 semifinále | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Haadin Bava - poslední zápasy
M15 New - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Akram El Sallaly | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Lakshit Sood | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
28.12.21 kvalifik. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Finn Bischof | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Simon Freund | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.19 kvalifik. | vs. Arjun Mahadevan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Vinay Kumar T | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pat Kongkitpakorn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
23.11.19 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dustin Goldenberg | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Yuichiro Inui | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-4, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Marco Mosciatti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Mihailo Popovic | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Federico Serena | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Dustin Goldenberg | 6-4, 7-5 | detail zápasu |