ZÁPAS
25.02.18 | 2. kolo kval. | Pol Martin Tiffon | Nathan Seateun | 2-6, 6-2, 6-1 | Tunisia F8 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pol Martin Tiffon vs. Nathan Seateun - Vzájemné zápasy
25.02.18 | 2. kolo kval. | Pol Martin Tiffon | Nathan Seateun | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Tunisia F8 | tvrdý |
Pol Martin Tiffon form & Nathan Seateun form
Pol Martin Tiffon - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Martin Krumich | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-0, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrej Nedic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Marco Miceli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Jerome Kym | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 7-611, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Nathan Seateun - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - skreč | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |