Piotr Grynkowski vs. Isa Mammetgulyyev 25.02.2020

Piotr Grynkowski vs. Isa Mammetgulyyev 25.02.2020 - M15 Trnava - porovnání

ZÁPAS

25.02.20kvalifik.Piotr Grynkowski Isa Mammetgulyyev 6-3, 6-2 Slovakia M15 Trnava tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Piotr Grynkowski
Poľsko
12.06.92, 27 Let






10 600 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turkmenist
08.01.97, 23 Let






11 296 $
Isa Mammetgulyyev
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Piotr Grynkowski vs. Isa Mammetgulyyev - Vzájemné zápasy

25.02.20kvalifik.Piotr GrynkowskiIsa Mammetgulyyev6-3, 6-2 detail zápasuSlovakia M15 Trnava tvrdý I.

Piotr Grynkowski - poslední zápasy

Slovakia M15 Trnava - tvrdý I.
26.02.20
1. kolo
vs. Jan Satral4-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Isa Mammetgulyyev6-3, 6-2 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Jiri Barnat6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Issei Okamura3-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Ken Onishi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Muhammad Ragy6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
12.02.20
1. kolo
vs. Pablo Vivero Gonzalez3-6, 3-6 prohradetail zápasu
11.02.20
kvalifik.
vs. Vladimir Uzhylovsky4-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Victor Ernaelsteen6-2, 6-2 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Shinnosuke Hiramatsu6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
14.11.19
2. kolo
vs. Vadym Ursu2-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Samuel Puskar6-3, 6-0 výhradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Jiri Barnat6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Christopher Patzanovsky6-1, 2-6, 10-5 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
30.10.19
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil6-73, 0-6 prohradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Tim Van Der Horst6-2, 6-2 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Vrba7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
22.10.19
1. kolo
vs. Adrian Bodmer4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
16.10.19
1. kolo
vs. Michal Konecny6-77, 2-6 prohradetail zápasu
Bulgaria M15 Burgas - antuka
10.10.19
1. kolo
vs. Tomislav Jotovski4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Ukraine M15 Chornomorsk - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Lorenzo Vatteroni6-3, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Izrael M15 Sajur - tvrdý
06.09.19
čtvrtfinále
vs. Yshai Oliel1-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Igor Smilansky3-0, Igor Smilansky - skrečvýhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Sergey Bolotov7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Sahar Simon6-3, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Poland M25+H Bydgoszcz - antuka
13.08.19
1. kolo
vs. Denis Yevseyev6-4, 2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Sweden M15 Ystad - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Adam Heinonen6-2, 3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Morocco M15 Agadir - antuka
30.07.19
1. kolo
vs. Nicolas Alberto Arreche4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Poland M15 Wroclaw - antuka
03.07.19
1. kolo
vs. Dan Alexandru Tomescu4-6, 1-2, - Piotr Grynkowski - skrečprohradetail zápasu

Isa Mammetgulyyev - poslední zápasy

Slovakia M15 Trnava - tvrdý I.
25.02.20
kvalifik.
vs. Piotr Grynkowski3-6, 2-6 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Mikalai Haliak6-3, 6-74, 10-3 výhradetail zápasu
Hungary M25 Gyor - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. Diego Hidalgo1-6, 0-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Filip Maric6-4, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Matyas Metyko6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Hungary M15 Baja - antuka
15.08.19
1. kolo
vs. Daniel Vrba3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Austria M15 Wels - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Wilson Leite1-6, 2-6 prohradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Stefano Pyringer6-0, 6-0 výhradetail zápasu
22.07.19
kvalifik.
vs. Igor Shrolik6-4, 3-6, 10-8 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Piestany - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Vladislav Melnic6-73, 6-2, 0-6 prohradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Ivan Kosec1-2, Ivan Kosec - skrečvýhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Khin6-2, 3-6, 11-9 výhradetail zápasu
Austria M15 Telfs - antuka
10.07.19
1. kolo
vs. Julian Schubert4-6, 5-7 prohradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Nicolas Parizzia6-2, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Walton6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Hungary M15 Balatonalmadi - antuka
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Charles Broom2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic M25+H Jablonec - antuka
21.05.19
kvalifik.
vs. Michal Konecny1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Blecha6-4, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
13.05.19
kvalifik.
vs. Calum Puttergill2-6, 6-4, 3-10 prohradetail zápasu
Slovakia M15 Piestany - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. Danylo Kalenichenko5-7, 2-6 prohradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Samuel Puskar6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Croatia M15 Opatija - antuka
26.03.19
kvalifik.
vs. Nikita Mashtakov4-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Zvonimir Oreskovic5-7, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
Croatia M15 Porec - antuka
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Fabian Marozsan1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - tvrdý I.
27.11.18
kvalifik.
vs. Yvo Panak6-71, 3-6 prohradetail zápasu
26.11.18
1. kolo kval.
vs. Stepan Rinko7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - tvrdý I.
19.11.18
1. kolo kval.
vs. Michal Bisko6-74, 6-74 prohradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - tvrdý I.
14.11.18
1. kolo
vs. Jakob Aichhorn6-77, 3-6 prohradetail zápasu
13.11.18
kvalifik.
vs. Tillmann Erdbories1-6, 3-6 prohradetail zápasu
12.11.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Paty6-75, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
<