ZÁPAS
11.09.18 | 1. kolo | Orlando Luz | Wilfredo Gonzalez | 6-1, 6-1 | Spain F27 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Orlando Luz | Wilfredo Gonzalez | |
1. podání % | 47/55 (85%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/47 (72%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/8 (25%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/7 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/43 (58%) | 19/55 (35%) |
Vyhrané body celkem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Wilfredo Gonzalez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Wilfredo Gonzalez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Orlando Luz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Wilfredo Gonzalez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Orlando Luz | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Wilfredo Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Wilfredo Gonzalez | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Wilfredo Gonzalez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Wilfredo Gonzalez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Orlando Luz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Wilfredo Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Orlando Luz vs. Wilfredo Gonzalez - Vzájemné zápasy
11.09.18 | 1. kolo | Orlando Luz | Wilfredo Gonzalez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Spain F27 | antuka |
Orlando Luz form & Wilfredo Gonzalez form
Orlando Luz - poslední zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Petr Brunclik | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Wilfredo Gonzalez - poslední zápasy
M15 Anseong - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sukhee Ann | 6-1, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Tung-Lin Wu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
07.03.20 | vs. Malek Jaziri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Igor Saveljic | 6-3, 6-710, 11-9 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Victoras Zervoudakis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
14.09.19 | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.19 | vs. Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Federico Moreno | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Schaecher | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Teodor Giusca | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Hornung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Nicholas Bybel | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Connor Farren | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Gage Brymer | 0-6, 1-6 | detail zápasu |