ZÁPAS
24.07.19 | 2. kolo | Nikola Milojevic | Jan Choinski | 6-3, 6-0 | Prague Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nikola Milojevic | Jan Choinski | |
1. podání % | 27/45 (60%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/27 (89%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/38 (50%) | 11/45 (24%) |
Vyhrané body celkem | 53/83 (64%) | 30/83 (36%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nikola Milojevic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nikola Milojevic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nikola Milojevic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nikola Milojevic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jan Choinski | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Jan Choinski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nikola Milojevic vs. Jan Choinski - Vzájemné zápasy
24.07.19 | 2. kolo | Nikola Milojevic | Jan Choinski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Prague Challenger | antuka |
26.01.15 | 1. kolo | Nikola Milojevic | Jan Choinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Turkey F4 | tvrdý |
Nikola Milojevic form & Jan Choinski form
Nikola Milojevic - poslední zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.24 kvalifik. | vs. Jannik Maute | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Zelimir Rudan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Markus Molder | 5-7, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-72, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Jan Choinski - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
14.04.24 kvalifik. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-77, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Henri Haupt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Duarte Vale | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu |