ZÁPAS
28.11.16 | 1. kolo kval. | Motvey Radionov | Guy Michelevitz | 6-1, 6-4 | Israel F16 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
21.05.97, 26 Let
21.05.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
23.07.88, 35 Let
23.07.88, 35 Let
Motvey Radionov vs. Guy Michelevitz - Vzájemné zápasy
28.11.16 | 1. kolo kval. | Motvey Radionov | Guy Michelevitz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Israel F16 | tvrdý |
23.11.15 | 1. kolo | Guy Michelevitz | Motvey Radionov | 7-62, 6-3 | detail zápasu | Israel F16 | tvrdý |
Motvey Radionov form & Guy Michelevitz form
Motvey Radionov - poslední zápasy
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.17 1. kolo | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Guy Michelevitz - poslední zápasy
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Ross Watson | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ido Zerah | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Balazs Balassa | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Marko Vejnovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Aaron Schmid | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | detail zápasu |