ZÁPAS
25.01.20 | semifinále | Miljan Zekic | Justin Eleveld | 7-66, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Miljan Zekic | Justin Eleveld | |
1. podání % | 46/70 (66%) | 39/81 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/46 (74%) | 22/39 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/24 (38%) | 15/42 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 44/81 (54%) | 27/70 (39%) |
Vyhrané body celkem | 87/151 (58%) | 64/151 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Miljan Zekic | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Justin Eleveld | |
Miljan Zekic | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Justin Eleveld | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Miljan Zekic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Justin Eleveld | |
0-0 | ||
Miljan Zekic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Justin Eleveld | |
0-0 | ||
Miljan Zekic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-6 | Justin Eleveld | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Miljan Zekic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-1, 3-3, 4-5, 5-5, 5-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Miljan Zekic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
Miljan Zekic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Justin Eleveld | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Miljan Zekic | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Justin Eleveld | |
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miljan Zekic vs. Justin Eleveld - Vzájemné zápasy
25.01.20 | semifinále | Miljan Zekic | Justin Eleveld | 7-66, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Miljan Zekic form & Justin Eleveld form
Miljan Zekic - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | - | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Justin Eleveld - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-5, - Justin Eleveld - skreč | detail zápasu | |
29.01.20 kvalifik. | vs. Bogdan Borza | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.20 semifinále | vs. Miljan Zekic | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Luca Prevosto | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Tobias Simon | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 7-64, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Alessandro Dragoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Zapata Ramirez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
16.11.19 semifinále | vs. Ronan Joncour | 7-5, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Thomas Laurent | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Alexandre Peyrot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Antoine Monaco | 7-5, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Stefan Seifert | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
11.10.19 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Maxime Tchoutakian | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Nils Brinkman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Colin Van Beem | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Marc Dijkhuizen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Leonard Von Hindte | 1-2, - Justin Eleveld - skreč | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Vincent Jaensch-Mueller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Antal Van Der Duim | 3-6, 0-6 | detail zápasu |