ZÁPAS
30.08.17 | 2. kolo | Milan Drinic | Milen Ianakiev | 4-6, 6-1, 7-65 | Hungary F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Milan Drinic | Milen Ianakiev | |
1. podání % | 58/105 (55%) | 48/97 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/58 (74%) | 35/48 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/47 (49%) | 23/49 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 39/97 (40%) | 39/105 (37%) |
Vyhrané body celkem | 105/202 (52%) | 97/202 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
20.07.95, 28 Let
13 546 $
20.07.95, 28 Let
13 546 $
Milan Drinic vs. Milen Ianakiev - Vzájemné zápasy
30.08.17 | 2. kolo | Milan Drinic | Milen Ianakiev | 4-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | Hungary F7 | antuka |
Milan Drinic form & Milen Ianakiev form
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |
Milen Ianakiev - poslední zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Malibu - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Drew Baird | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Nava | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Bessire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. James Story | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Alexandros Roumpis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. George Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-75, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.03.19 čtvrtfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Adrian Obert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-3, 7-5 | detail zápasu |