ZÁPAS
02.03.16 | 1. kolo | Mike Urbanija | Jose-Ricardo Nunes | 7-5, 6-0 | Portugal F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mike Urbanija | Jose-Ricardo Nunes | |
1. podání % | 31/51 (61%) | 35/61 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 33/61 (54%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkem | 68/112 (61%) | 44/112 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
24.07.86, 37 Let
15 400 $
24.07.86, 37 Let
15 400 $
Mike Urbanija vs. Jose-Ricardo Nunes - Vzájemné zápasy
02.03.16 | 1. kolo | Mike Urbanija | Jose-Ricardo Nunes | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Portugal F2 | tvrdý |
Mike Urbanija form & Jose-Ricardo Nunes form
Mike Urbanija - poslední zápasy
M25 Split - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 1. kolo | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu |
Jose-Ricardo Nunes - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Charalampos Fouzas | 6-3, 6-70, 10-4 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Hugo Pontico | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Jaime Faria | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 4-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
05.03.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Francisco Dias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F22 - tvrdý | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Filipe Brandao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F21 - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Francesco Paschetto | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 4-6, 3-0, Pablo Irigaray Guarne - skreč | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Marco Wright | 6-4, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
Portugal F5 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Carlos Eduardo Severino | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F4 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Fernando Bogajo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F3 - tvrdý | ||||
07.03.18 2. kolo kval. | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F2 - tvrdý | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Diego-Jose Manrique-Velazquez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.18 | vs. Dorian Kos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
18.02.18 | vs. Tomas Almeida | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portugal F3 - tvrdý | ||||
13.03.17 | vs. Cristhian Hoefling Cassol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Andre Miele | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F2 - tvrdý | ||||
06.03.17 | vs. Joao Pereira | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
27.02.17 | vs. Alejandro Martinez Dura | 1-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu |