ZÁPAS
08.03.18 | 2. kolo | Maxime Authom | Jonathan Gray | 6-2, 7-64 | Greece F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Maxime Authom | Jonathan Gray | |
1. podání % | 40/62 (65%) | 47/74 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/40 (78%) | 31/47 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/22 (68%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z returnu | 30/74 (41%) | 16/62 (26%) |
Vyhrané body celkem | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maxime Authom | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maxime Authom | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-2 | Jonathan Gray | |
Maxime Authom | 4-2 | |
0-0, 40-15 | ||
Maxime Authom | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Jonathan Gray | |
Maxime Authom | 1-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Maxime Authom | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maxime Authom | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Maxime Authom | 3-3 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
3-4 | Jonathan Gray | |
4-4 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maxime Authom | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Maxime Authom | 5-5 | |
Maxime Authom | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maxime Authom vs. Jonathan Gray - Vzájemné zápasy
08.03.18 | 2. kolo | Maxime Authom | Jonathan Gray | 6-2, 7-64 | detail zápasu | Greece F2 | tvrdý |
Maxime Authom form & Jonathan Gray form
Maxime Authom - poslední zápasy
Spain F10 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Fabien Reboul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
21.04.18 semifinále | vs. Sebastien Boltz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.18 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.04.18 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Italy F5 - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 finále | vs. Danilo Petrovic | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.18 semifinále | vs. Neil Pauffley | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.18 čtvrtfinále | vs. Yannick Jankovits | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.18 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
02.03.18 čtvrtfinále | vs. Antal Van Der Duim | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.18 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.18 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
11.02.18 finále | vs. Harri Heliovaara | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.18 semifinále | vs. Maximilian Neuchrist | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.18 čtvrtfinále | vs. Ronnie Schneider | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.18 2. kolo | vs. Niels Desein | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.18 1. kolo | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
13.01.18 semifinále | vs. Daniel Masur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.18 čtvrtfinále | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.18 2. kolo | vs. Sebastien Boltz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.18 1. kolo | vs. Gil Uwe Grund | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
10.11.17 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.17 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Robin Erik Parts | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
04.11.17 semifinále | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.17 čtvrtfinále | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.17 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Dmitry Mnushkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Jonathan Gray - poslední zápasy
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 6-4, 1-6, 0-1, - Jonathan Gray - skreč | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Mateo Berta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.11.21 semifinále | vs. Gianluca Acquaroli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-1, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Omar El-Moslemany | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Fort - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Liam Broady | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Reese Stalder | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Govind Nanda | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andrew Watson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Aaron Schmid | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 7-62, 6-2 | detail zápasu |