Matvey Minin vs. Igor Shrolik 11.09.2019

Matvey Minin vs. Igor Shrolik 11.09.2019 - M15 Shymkent - porovnání

ZÁPAS

11.09.191. koloMatvey Minin Igor Shrolik 6-2, 7-5 Kazakhstan M15 Shymkent antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Matvey MininIgor Shrolik
1. podání %35/51 (69%)56/69 (81%)
Vyhrané body z 1.podání25/35 (71%)28/56 (50%)
Vyhrané body z 2.podání11/16 (69%)5/13 (38%)
Vyhrané break-bally5/11 (45%)2/4 (50%)
Vyhrané body z returnu36/69 (52%)15/51 (29%)
Vyhrané body celkem72/120 (60%)48/120 (40%)
Dvojchyby
Esa10

STATISTIKY ZÁPASU

1
Matvey Minin Matvey Minin podáva0-0
0-0, 30-0, 40-0
1-0Igor Shrolik Igor Shrolik podáva
0-0
Matvey Minin Matvey Minin podáva1-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
2-1Igor Shrolik Igor Shrolik podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
Matvey Minin Matvey Minin podáva2-2
0-0
3-2Igor Shrolik Igor Shrolik podáva
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Matvey Minin Matvey Minin podáva4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-2Igor Shrolik Igor Shrolik podáva
0-0
6-2
2
Matvey Minin Matvey Minin podáva0-0
0-0, 0-15, 15-40[BP]
0-1Igor Shrolik Igor Shrolik podáva
0-0
Matvey Minin Matvey Minin podáva1-1
0-0, 0-15
2-1Igor Shrolik Igor Shrolik podáva
0-0
Matvey Minin Matvey Minin podáva2-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
2-3Igor Shrolik Igor Shrolik podáva
0-0, 15-0, 30-0
Matvey Minin Matvey Minin podáva3-3
0-0
4-3Igor Shrolik Igor Shrolik podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30
Matvey Minin Matvey Minin podáva4-4
0-0, 15-0, 40-15
5-4Igor Shrolik Igor Shrolik podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A
Matvey Minin Matvey Minin podáva5-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-5Igor Shrolik Igor Shrolik podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
7-5

Matvey Minin
Rusko
28.06.01, 18 Let




886
14
12 333 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.05.00, 19 Let







Igor Shrolik
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Matvey Minin vs. Igor Shrolik - Vzájemné zápasy

11.09.191. koloMatvey MininIgor Shrolik6-2, 7-5 detail zápasuKazakhstan M15 Shymkent antuka

Matvey Minin - poslední zápasy

Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Alexey Zakharov1-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Yaraslav Shyla6-3, 6-2 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Igor Shrolik6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Djurabeck Karimov2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
17.08.19
semifinále
vs. Alen Avidzba3-6, 6-74 prohradetail zápasu
16.08.19
čtvrtfinále
vs. Bogdan Bobrov6-2, 6-4 výhradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Sanjar Fayziev6-2, 7-65 výhradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Alexandr Binda6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Belgium M15 Brussels - antuka
30.07.19
1. kolo
vs. Christopher Heyman4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Bogdan Bobrov1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Lithuania M15 Vilnius - antuka
11.07.19
2. kolo
vs. Ivan Nedelko1-6, 6-74 prohradetail zápasu
09.07.19
1. kolo
vs. Oleg Prihodko7-63, 7-64 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
28.05.19
1. kolo
vs. Pavel Shumeiko4-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
Romania M15 Bucharest - antuka
23.05.19
2. kolo
vs. Maxime Chazal4-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.05.19
1. kolo
vs. Radu Florin Macovei6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Uzbekistan M25 Namangan - tvrdý
02.05.19
2. kolo
vs. Khumoun Sultanov1-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.05.19
1. kolo
vs. Maxim Ratniuk7-65, 6-2 výhradetail zápasu
30.04.19
kvalifik.
vs. Timur Khabibulin6-2, 6-3 výhradetail zápasu
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Aziz Dadabaev7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Uzbekistan M25 Andijan - tvrdý
25.04.19
1. kolo
vs. Sidharth Rawat1-6, 6-72 prohradetail zápasu
23.04.19
kvalifik.
vs. Sharobiddin Abzalov6-4, 6-3 výhradetail zápasu
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Beibit Zhukayev6-4, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
18.04.19
2. kolo
vs. Roman Safiullin2-6, 6-73 prohradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Riccardo Maiga7-63, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
16.04.19
kvalifik.
vs. Beibit Zhukayev6-4, 6-1 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Philipp Klimov6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
10.04.19
kvalifik.
vs. Alexander Ovcharov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
10.04.19
1. kolo
vs. Lucas Gerch6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Khumoun Abdumalikov6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Norway M15 Oslo - tvrdý I.
06.03.19
1. kolo
vs. Danylo Kalenichenko3-6, 1-6 prohradetail zápasu

Igor Shrolik - poslední zápasy

Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Dmitry Bezborodov7-5, 6-2 výhradetail zápasu
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Damir Makhmudov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Matvey Minin2-6, 5-7 prohradetail zápasu
10.09.19
kvalifik.
vs. Sharobiddin Abzalov6-3, 6-0 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Timur Sottimov6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Darko Jandric2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Frane Nincevic2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Austria M15 Wels - antuka
22.07.19
kvalifik.
vs. Isa Mammetgulyyev4-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Samuel Puskar7-66, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Simonas Zukauskas3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan M25 Namangan - tvrdý
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Sanetulla Kutybaev6-2, 4-6, 2-10 prohradetail zápasu
Uzbekistan M25 Andijan - tvrdý
24.04.19
1. kolo
vs. Khumoun Sultanov3-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.04.19
kvalifik.
vs. Sagadat Ayap7-5, 0-6, 10-6 výhradetail zápasu
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Worarin Kumthonkittikul6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
16.04.19
kvalifik.
vs. Yan Bondarevskiy2-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov6-2, 1-6, 10-7 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Sagadat Ayap4-6, 6-4, 4-10 prohradetail zápasu
Turkey Turkey F41 - antuka
19.12.18
kvalifik.
vs. Naoki Takeda6-71, 3-6 prohradetail zápasu
18.12.18
2. kolo kval.
vs. Igor Straatsma6-4, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
17.12.18
1. kolo kval.
vs. Thomas Schwencke Lindqvist6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F40 - antuka
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Finland Finland F4 - tvrdý I.
11.11.18
kvalifik.
vs. Christian Seraphim1-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Siim Troost5-7, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Estonia Estonia F3 - tvrdý I.
06.11.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo2-6, 4-6 prohradetail zápasu
04.11.18
kvalifik.
vs. Johannes Seeman6-3, 6-2 výhradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Egor Shutov6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Estonia Estonia F2 - koberec
31.10.18
2. kolo
vs. Martins Podzus1-6, 1-6 prohradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Johannes Seeman6-4, 7-66 výhradetail zápasu
28.10.18
kvalifik.
vs. Ville-Petteri Ahti6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Russia F8 - antuka
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Alexey Baryshev2-6, 0-6 prohradetail zápasu
<