ZÁPAS
22.08.17 | 1. kolo | Mats Moraing | Oleg Prihodko | 6-2, 6-2 | Poland F10 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mats Moraing | Oleg Prihodko | |
1. podání % | 29/40 (73%) | 36/58 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/29 (97%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/11 (45%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/58 (48%) | 7/40 (18%) |
Vyhrané body celkem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 7 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mats Moraing vs. Oleg Prihodko - Vzájemné zápasy
22.08.17 | 1. kolo | Mats Moraing | Oleg Prihodko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Poland F10 | antuka |
Mats Moraing form & Oleg Prihodko form
Mats Moraing - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | - | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
20.02.23 1. kolo | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Oleg Prihodko - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.04.24 finále | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Stefan Palosi | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
07.01.24 finále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detail zápasu |