ZÁPAS
24.10.19 | čtvrtfinále | Marek Gengel/Zdenek Kolar | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | 7-64, 6-3 | Brest Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Marek Gengel/Zdenek Kolar | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
1. podání % | 49/60 (82%) | 47/71 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/49 (65%) | 32/47 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/11 (73%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/71 (41%) | 20/60 (33%) |
Vyhrané body celkem | 69/131 (53%) | 62/131 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
0-2 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
4-4 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
1-0 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-2 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
6-3 |
Česká republika
17.09.95, 28 Let
17.09.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Francúzsko
02.10.98, 25 Let
02.10.98, 25 Let
Česká republika
09.10.96, 27 Let
09.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Francúzsko
15.11.95, 28 Let
15.11.95, 28 Let
Marek Gengel/Zdenek Kolar vs. Elliot Benchetrit/Manuel Guinard - Vzájemné zápasy
24.10.19 | čtvrtfinále | Marek Gengel/Zdenek Kolar | Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Brest Challenger | tvrdý I. |
Marek Gengel form & Elliot Benchetrit form
Marek Gengel/Zdenek Kolar - poslední zápasy
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.23 semifinále | vs. Vladyslav Manafov/Oleg Prihodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.23 čtvrtfinále | vs. Li Tu/Kaichi Uchida | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Filip Bergevi/Piotr Matuszewski | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.19 semifinále | vs. Andrea Vavassori/David Vega Hernandez | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.19 čtvrtfinále | vs. Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Elliot Benchetrit/Manuel Guinard - poslední zápasy
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.19 čtvrtfinále | vs. Marek Gengel/Zdenek Kolar | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 čtvrtfinále | vs. Guido Andreozzi/Andres Molteni | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega/Gianluca Mager | 3-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu |