ZÁPAS
22.06.20 | 1. kolo | Marek Gengel | Matyas Cerny | 4-6, 6-3, 10-7 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Marek Gengel | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40 | ||
2-2 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marek Gengel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Marek Gengel | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
4-4 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Marek Gengel | 4-5 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Marek Gengel | 0-1 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
1-1 | Matyas Cerny | |
0-0, 30-0 | ||
Marek Gengel | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Marek Gengel | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Marek Gengel | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-3 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Marek Gengel | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 3-1 | |
4-1 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 4-2 | |
4-3 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 5-4 | |
5-5 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 6-5 | |
7-5 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 8-6 | |
8-7 | Matyas Cerny | |
10-7 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
15.10.01, 22 Let
15.10.01, 22 Let
Marek Gengel vs. Matyas Cerny - Vzájemné zápasy
22.06.20 | 1. kolo | Marek Gengel | Matyas Cerny | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Marek Gengel form & Matyas Cerny form
Marek Gengel - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 7-5, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 6-1, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.24 semifinále | vs. Vadym Ursu | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Matyas Cerny - poslední zápasy
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Daniel Verbeek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Tomi Van Den Ham | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 7-61, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 5-7, - Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hynek Barton | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcel Dzielo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-74, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Teo Masera | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Toby Alex Kodat | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-0, Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-76, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Hansen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 1-3, - Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 4-0, Dominique Graf - skreč | detail zápasu |