ZÁPAS
21.10.19 | 1. kolo | Makoto Ochi | Ivan Sabanov | 6-2, 6-2 | Liuzhou Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Makoto Ochi | Ivan Sabanov | |
1. podání % | 25/44 (57%) | 35/45 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/25 (88%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 21/45 (47%) | 12/44 (27%) |
Vyhrané body celkem | 53/89 (60%) | 36/89 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
25.06.92, 31 Let
237 270 $
25.06.92, 31 Let
237 270 $
Makoto Ochi vs. Ivan Sabanov - Vzájemné zápasy
21.10.19 | 1. kolo | Makoto Ochi | Ivan Sabanov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Liuzhou Challenger | tvrdý |
Makoto Ochi form & Ivan Sabanov form
Makoto Ochi - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Shintaro Imai | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Timothy Gray | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Li Tu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 7-5, 4-6, 5-2, Naoki Tajima - skreč | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Marc Polmans | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Louam Boivin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Ajeet Rai | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Hanyi Liu | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jayden Court | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Zachary Viiala | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Ajeet Rai | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Blake Ellis | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Ivan Sabanov - poslední zápasy
Losinj Challenger - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.06.20 1. kolo | vs. Petar Pjevcevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Filip Stipic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Mate Pavic | 6-7, 4-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Pontedera - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Bruno Sant'Anna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 6-2, 3-0, Alexander Erler - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Duje Kekez | 6-76, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Alessandro Ceppellini | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Moritz Thiem | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 2. kolo | vs. Tom Fawcett | Tom Fawcett - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
27.01.19 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-2, 3-1, Simone Roncalli - skreč | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Edoardo Bottino | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 kvalifik. | vs. Luis Gomar Monio | 2-6, 4-6 | detail zápasu |