ZÁPAS
15.10.19 | kvalifik. | Leopold Zima | Chukang Wang | 6-2, 3-6, 10-5 | M15 Doha | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Leopold Zima | Chukang Wang | |
1. podání % | 38/55 (69%) | 53/68 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/38 (58%) | 30/53 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 33/68 (49%) | 23/55 (42%) |
Vyhrané body celkem | 65/123 (53%) | 58/123 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Chukang Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leopold Zima | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Chukang Wang | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leopold Zima | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Chukang Wang | |
Leopold Zima | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Chukang Wang | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Leopold Zima | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Chukang Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Chukang Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leopold Zima | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Chukang Wang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leopold Zima | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Chukang Wang | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Chukang Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Leopold Zima | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 7-4, 9-4 | ||
10-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Leopold Zima vs. Chukang Wang - Vzájemné zápasy
15.10.19 | kvalifik. | Leopold Zima | Chukang Wang | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | M15 Doha | tvrdý |
Leopold Zima form & Chukang Wang form
Leopold Zima - poslední zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Kuang Qing Xu | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 kvalifik. | vs. Yannik Kelm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Turconi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Chukang Wang - poslední zápasy
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Luca Castelnuovo | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Sheng Tang | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Pol Wattanakul | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Qian Sun | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 6-0, 2-0, Daniil Ostapenkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Daniil Ostapenkov | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Qian Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-73, 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 4-1, Ching Ho Sunny Yue - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Yan Bai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Yan Bai | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jie Cui | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-0, 4-1, Davud Amirov - skreč | detail zápasu |