ZÁPAS
05.07.19 | čtvrtfinále | Laurent Lokoli | Peter Kobelt | 6-3, 6-3 | M25 Bakio | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Laurent Lokoli | Peter Kobelt | |
1. podání % | 38/48 (79%) | 42/65 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/38 (66%) | 22/42 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/10 (70%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 35/65 (54%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané body celkem | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Peter Kobelt | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Laurent Lokoli | 0-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Peter Kobelt | |
0-0 | ||
Laurent Lokoli | 1-2 | |
0-0, 30-15 | ||
2-2 | Peter Kobelt | |
0-0, 0-15 | ||
Laurent Lokoli | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Peter Kobelt | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Peter Kobelt | |
0-0 | ||
Laurent Lokoli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Peter Kobelt | |
0-0 | ||
Laurent Lokoli | 3-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-2 | Peter Kobelt | |
0-0 | ||
Laurent Lokoli | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Peter Kobelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laurent Lokoli vs. Peter Kobelt - Vzájemné zápasy
05.07.19 | čtvrtfinále | Laurent Lokoli | Peter Kobelt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Bakio | tvrdý |
01.02.19 | čtvrtfinále | Peter Kobelt | Laurent Lokoli | 6-4, 6-74, 7-64 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Laurent Lokoli form & Peter Kobelt form
Laurent Lokoli - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Peter Kobelt - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.12.19 semifinále | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
21.11.19 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.19 čtvrtfinále | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
20.04.19 semifinále | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detail zápasu |